IKEA.

Vai maz ir kāds, kam mājās nebūtu kaut viena lieta no Ikea? Lai arī pie mums joprojām darbojas tikai ne-autorizēti veikaliņi, pasaules slavenā Ikea mega brenda uzvaras gājiens turpinās jau kopš 1958. gada, kad tika atvērts pirmais Ikea veikals Zviedrijā. Mums tuvākais Ikea nākamgad atvēršoties kaimiņos, Viļņā.
Es Ikea veikalos iegriežos ceļojumu laikā un parasti mājās aizvedams, čemodānā ieliekams ir kaut kas no virtuves piederumiem, gultasveļa vai citas nelielas lietas. Lielā vairumā kvalitāte mani ir apmierinājusi, jo skaidri apzinos, ka pērku Ikea.

Ģimenes dueta fotogrāfa Carl Kleiner un stilistes Evelina Kleiner pēdējā sadarbība ar Ikea mazliet ieved tādā kā ilūziju pasaulē un skatoties trauku un virtuves piederumu reklāmas bildes, tā vien gribētos šo un to. Skaisti, gaiši, saskanīgi, praktiski…

Ik pa laikam (arī patreiz) Ikea veido dizaina kolekcijas, sadarbojoties ar populāriem Skandināvu dizaineriem. Šīs kolekcijas veikalos ir nopērkamas neilgu laiku, toties ir skaidri jūtams dizainera pirksts, līdz ar to ja ne no kvalitātes, tad vismaz no estētiskās puses, šīm Ikea lietām jau ir vērtība.

Pelēkie pusdienu šķīvji, šķiet, man būs jāizmēģina…

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s