visu labu 2012. sveicināts jaunais 2013.

2012_01manas pašas pirmās publikācijas noskaņa

Viss patiesībā sākās mazliet vairāk kā pirms gada, kad nolēmu savus gastronomiskos sasniegumus parādīt arī citiem un izveidoju Gatavo Za blogu. Drīz pēc tam jau spēru soli tālāk un jau janvārī bija mana pirmā publikācija presē – žurnāla Una janvāra numurā. Šogad tapušas 26 publikācijas žurnālos Una, Ieva, Ievas Māja un Ievas Virtuve, kā arī decembra Shape varēja izlasīt par mani. Maza izmēra ieskatu un noskaņu var apskatīt te. Man bija interesanti, ļoti. Un nākamajā gadā… nākamajā gadā viss turpināsies. Janvārī kioskos gaidiet stāstu par maizi, Unā, par veselīgiem un spēcinošiem superfoods produktiem – Ievā un Nila jubilejas ballīti – Mūsmājās.

2012_pedejais_ieraksts_collage_01

Un vēl… un vēl… ak, mīļie, šim brīdim pēc maniem aprēķiniem vajadzēja pienākt jau decembra vidū, bet tas pienāks līdz ar jauno gadu –  lielisks jaunā gada sākuma iedvesmas un labu emociju avots – pirmais Gatavo Za on-line žurnāls. Vēl mazliet mazliet pacietības.

2012_pedejais_ieraksts_collage_02
Bet pagaidām – jautri jums aizvadīt 2012.! Un lai iedvesmas, jaunu ideju un interesantu notikumu pilns jaunais 2013. gads!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s