jaunumi grāmatu plauktā.

jaunas_gramatas_01

Divas jaunas, burvīgas, biezas un iedvesmojošas grāmatas drīz ierindosies manā grāmatu plauktā. Pagaidām tās tiek vēl un vēlreiz pāršķirstītas, baudot katru kvalitatīvo bildi, biezās, gludās lapas un jaunu grāmatu smaržu. Mans mīļais Ziemassvētku vecītis bija tik acīgs un skaidri zināja, ko palikt zem eglītes. Paldies, paldies, paldies! Skaistas grāmatas ir viena no manām vājībām.

jaunas_gramatas_02

Katie Quinn Davies ir ēdienu stiliste un fotogrāfe no Austrālijas, kas ir izkopusi tikai sev piemītošu unikālu stilu, kas ir antīkā, industriālā savienojums kopā ar apetelīgiem ēdieniem, mazliet nevīžīgi, bet tik dabiski. Viņas blogs What Katie Ate pēdējos gados ir kļuvis neticami populārs visā pasaulē. Arī viens no maniem favorītiem, kur atgriežos atkal un atkal. Šī ir viņas pirmā pavārgrāmata.

jaunas_gramatas_03

jaunas_gramatas_04

jaunas_gramatas_05

jaunas_gramatas_06

Otra grāmata ir stilista un mākslinieciskā direktora Hans Blomquist veikums, sakopojot vienā grāmatā visu kas saistīts ar dabiskiem materiāliem, krāsām, faktūrām, interjeriem, kuros ir ne vēsts no mākslīgā.

jaunas_gramatas_07
Grāmata pirmajā brīdī var šķist monotona, bet papētot, atklājas neticamas detaļas – nobružājums, saburzījums, laika atstātas pēdas, lieliskas, neuzbāzīgas krāsu gammas, koks, akmens, metāls, stikls, kokvilna, samts, kristāli, raupji eļļas krāsas triepieni… ahh… kopā tik skaisti.
Hans Blomquist sākotnēji strādājis zviedru Ikea, veidojot katalogus. Kaut dzīvojot iedvesmas pilnajā Parīzē, nu viņam ir tādi klienti, kā Harrods, John Lewis, H&M u.c.

jaunas_gramatas_08

jaunas_gramatas_09

jaunas_gramatas_10

jaunas_gramatas_11

P.S. Mans iecienītākais interneta grāmatu veikals ir Book Depository, no kurienes, visticamāk šīs grāmatas ir arī atceļojušas.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s